Бібліографічна робота /Files/images/0010-011-.png

Бібліотечний урок-крок "Бібліограф на час"

Знання з бібліографії завжди мали важливе значення у науковій діяльності фахівців різних галузей та у навчальному процесі студентів. Починаючи з першої контрольної роботи перед студентом постає потреба укладання списку використаної літератури, а зробити це правильно без відповідних знань неможливо. У добрій нагоді стане й уміння читати бібліографічні описи – це спрощує шлях до пошуку необхідних для роботи матеріалів. А як важливо у навчальній та науковій роботі вміти грамотно цитувати, анотувати, реферувати різні типи видань, складати описи, здійснювати огляди тощо. І в оволодінні всією цією непростою наукою можуть допомогти в бібліотеці.

1 листопада відбувся традиційний урок – крок з бібліотечно - бібліографічної грамотності для студентів 2, 3 курсів відділення «Правознавство» Новоград - Волинського економіко–гуманітарного коледжу, що вивчають предмет «Основи наукових досліджень». Молодь дізналася про правила бібліографічного опису книг та статей з періодичних видань, про те, як грамотно складати списки використаних джерел при написанні наукових робіт, а практичне завдання, виконання якого потребувало уваги, дозволило відчути себе в ролі «науковця - початківця».

Отже, приходьте до бібліотеки і наші фахівці допоможуть вам опанувати цю зовсім непросту, але таку важливу галузь – бібліографію!

/Files/images/бібліографія для студентів.JPG /Files/images/вивчаємо бібліографію.JPG /Files/images/засвоюємо бібліографію.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.