Методична робота, методичні матеріали /Files/images/методика.jpg2021 рік


«БІБЛІОТЕКА – осередок культурного життя громади, місце зустрічей, спілкування, творчої самореалізації особистості»

5 лютого 2021 року в центральній бібліотеці ім. Юрія Ковальського провели практичні заняття для працівників сільських бібліотек-філій Новоград-Волинської міської громади.

Розглянули важливі питання діяльності бібліотек на сучасному етапі: як згуртувати навколо бібліотеки громаду, як залучити нових користувачів, сучасні підходи в організації відкритого бібліотечного простору, бібліотека і неформальна освіта: дорослих і дітей.

/Files/images/2.jpg


Впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках Новоград-Волинської МЦБС

25 жовтня 2017 року на базі бібліотеки-філії №5 для юнацтва відбувся черговий семінар-практикум за темою: «Особливості систематизації документів за УДК». Були розглянули такі питання, як «Особливості систематизації за Універсальною десятковою класифікацією з урахуванням вікових категорій користувачів», «Складні випадки індексування», «Особливості індексування 8 класу УДК «Мова, Мовознавство. Художня література. Літературознавство» та ін.

Працівники бібліотек отримали підбірку матеріалів на допомогу практичному запровадженню УДК в бібліотеках та мали можливість під час практичних занять ознайомитись з досвідом роботи бібліотеки-філії №5 по переведенню документного фонду бібліотеки на Універсальну десяткову класифікацію.

/Files/images/УДК.jpg /Files/images/семінар по УДК.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 531

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.