Події 2020 року



Звіт бібліотеки за 2020 рік

Звіт бібліотеки за 2020 рік


Фундатор українського театру Михайло Старицький

14 грудня виповнюється 180 років від дня народження Михайла Старицького - поета, письменника, перекладача, драматурга, громадського діяча. Неможливо уявити становлення та розвиток українського національного театру без видатної постаті Михайла Петровича Старицького, який не тільки був одним із організаторів та керівників першої української професійної театральної трупи, а й розширив репертуар новими драматичними творами.

М. Старицький


Квітковий світ Катерини Білокур

7 грудня Україна вшановує пам’ять про народну самобутню художницю Катерину Василівну Білокур (1900-1961), якій би виповнилося 120 років.

Нелегким був її життєвий шлях. З дитинства Катерина тяглася до книжки, до творчості. Сама навчилась грамоти та осягала таємниці техніки живопису.

Батьки не розуміли нестримного потягу дочки до «того святого малярства». Її чекала щоденна тяжка робота селянки, під час якої дуже важко було вирвати хоча б хвилину для малювання. Тільки у свята, після обіду Катря мала змогу малювати. Коли їй було вже 33 роки Катерина Василівна рішуче заявляє батькам, що з цього часу буде малювати не лише у святкові дні, а щодня у вільну від роботи годину. Мистецтво стало її мрією, її життям.

/Files/images/Квітковий світ Катерини Білокур.png Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.


Відео-реквієм «Минуле з гірким присмаком»

Пам'ять – це не постійне голосіння від жалю до себе, це джерело, з якого беремо сили йти далі, боротися, бути гідними. Щороку бібліотеки міста долучаються до загальноміських заходів з вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

/Files/images/Відео Голодомор 2020.png Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.







Українська мова - мова єднання

9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. З цієї нагоди працівники центральної міської бібліотеки підготували челендж: читали на камеру улюблений вірш рідною мовою та передавали естафету іншим бібліотекам різних мікрорайонів міста.

Після цього опублікували відео в соцмережах з хештегом #Віршукраїнською.

/Files/images/День мови 2020.png Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.



18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми - одна з найбільш актуальних проблем світу. Жертвами сучасних форм рабства щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів і т. ін. Таким чином, великого значення на­буває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

Не останню роль в цьому процесі відіграють бібліотеки як центри безкоштовного інформування населення.

/Files/images/торгівля людьми виставка.jpg

/Files/images/Проблеми торгівлі людьми.png


Пропонуємо скачати посібник в бібліотеці.










Осінь. Книга. Усмішка.

Безліч людей стають найбільш вразливими для осінньої депресії. Тому в центральній міській бібліотеці створена яскрава композиція-усмішка «Осінній настрій». Знайдіть для себе корисне і цікаве заняття – читання книг, і обов’язково на зміну осінній депресії прийде справжній осінній піднесений настрій, і кожен читач вибере книгу для себе, і осінь стане теплішою.

/Files/images/осіння усмішка.jpg

#НВБІБЛІОТЕКАіменіЮРІЯКОВАЛЬСЬКОГО


«Осінні посиденьки» з ветеранами бібліотечної справи.

У Всеукраїнський день бібліотек та на передодні Дня людей поважного віку у центральній міській бібілотеці імені Юрія Ковальського відбулася зустріч з ветеранами бібліотечної справи. Як і завжди, атмосфера була не тільки святково-піднесена, а й по-сімейному душевна та доброзичлива. Ну й що – сивина та хвороби? Головне – вогник в очах та молодість духу. Вийшовши на заслужений відпочинок, бібліотечні працівники знайшли для себе улюблене зання. Хтось займається вишивкою та шиттям, хтось удосконалює свої навички з випічки, а хтось – вирощуванням городини. За чашкою чаю пригадали минулі часи, поговорили про сьогодення та помріяли про щасливе майбутнє нашої бібліотеки.

/Files/images/День бібліотек 2020.jpg /Files/images/осінні посиденьки 2020.jpg

#НВБІБЛІОТЕКАіменіЮРІЯКОВАЛЬСЬКОГО


27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму. Цього року в зв’язку з ситуацією поширення захворювання на корона вірус для багатьох подорожі були обмежені. Популярні світові музеї, архітектурні, природні заповідники тощо пропонували екскурсії онлайн на своїх сайтах. Але давайте не забувати такий давній і добре перевірений спосіб будь-якої заочної подорожі, як книга. Бібліотека дає можливість користувачам за допомогою друкованого видання відвідати найвіддаленіші куточки світу. А тим більше – різноманітні цікаві місця України.

Всесвітній день туризму



1 серпня - день пам'яті Лесі Українки

/Files/images/010.jpg

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.



"Він жив Україною"

28 липня - 140 років від дня народження Володимира Кириловича Винниченка

Винниченко В.


Всесвітній день навколишнього середовища

(World Environment Day)

Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського впродовж багатьох років приділяє значну увагу проблемам інформаційної підтримки екологічної просвіти, сприяє вихованню екологічної культури жителів громади, формує сучасні фонди друкованих матеріалів природоохоронної тематики, інформаційні бази даних, має багатий творчий потенціал. Через участь у заходах, акціях, які організовує бібліотека, жителі громади долучаються до різних форм природоохоронної діяльності. До уваги наших користувачів підготовлено відео перегляд «Бібліотека – центр екологічної просвіти».

/Files/images/Всесвітній день екології.jpg

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.



1 червня - День захисту дітей!

Вже стало гарною традицією в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відзначати Міжнародний день захисту дітей з цікавою і насиченою розважальною програмою. Цього року карантин перекреслив усі плани. Але є що згадати. Тож працівники бібліотеки підготували відео спогад про наші заходи та зустрічі, під час яких діти і дорослі отримували позитивний настрій, багато посмішок і щасливих хвилин.

/Files/images/день захисту дітей 2020.jpg

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.


Книга для дітей про коронавірус

Перше дитяче видання про коронавірус – психологічна підтримка для українських малюків.

Видавнича група «Кенгуру» сумісно з італійським видавництвом Erickson. випустили книжку відомого психолога Франчески Далл’Ара «Історія про коронавірус», що допоможе знайти відповіді на важливі запитання.

Цю книжку можна взяти в паперовому форматі або скачати в електронному варіанті в бібліотеці .

/Files/images/історія про коронавірус.png



День вишиванки

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок. Бібліотекарі відділу обслуговування центральної міської бібліотеки приєднуються до патріотичної акції #бібліотекарі_у_вишиванках #День Вишиванки_2020

/Files/images/бібліотекарі у вишиванках.jpg


День матері

Щороку, в другу неділю травня, відзначають найзворушливіше свято — День матері. У 2020 році воно випало на 10 травня. Центральна мська бібліотека приймала привітання on-line від своїх молодших користувачів для всіх мам України.

До Дня матері


Друга світова війна: розмірковування у ХХІ столітті

ХХ століття залишило в пам’яті людства дві страшні світові війни. Важко піддаються усвідомленню чисельність жертв Другої світової війни 1939 – 1945 рр. Ними були не лише військовослужбовці, а головним чином цивільне населення, котре в своїй більшості стало об’єктом бойових дій. Безглузді бомбардування і артилерійські обстріли великих міст та інших населених пунктів, масові вбивства полонених заложників, мережа нацистських таборів знищення, геноцид проти слов’янських народів, євреїв – усе це не оминуло і Україну, на території якої в 1941 – 1944 рр. відбувалися запеклі бої між німецькими і радянськими військами.

Другу світову війну історики не даремно називають найбільшим мілітаристським конфліктом ХХ століття.

Цього року світова спільнота відзначає 75 річницю визволення від німецько – фашистських загарбників. Переосмислюючи події минулого століття, а також вшановуючи подвиг тих, хто загинув задля мирного неба, центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського підготувала віртуальну книжкову виставку «Друга світова війна: розмірковування у ХХІ столітті», щоб ознайомити користувачів з частиною літератури зі своїх фондів з історії України періоду 1939 – 1945 рр.

«І доки є пам’ять в людей і живуть матері,

допоти й сини, що спіткнулись об кулі, живуть»

(Борис Олійник).

/Files/images/Беркгоф Жнива розпачу.jpg

Беркгоф, Карел. Жнива розпачу: життя і смерть в Україні під нацистською владою / К. Беркгоф; перек. з англ. Т. Цимбал. – К.: Критика, 2011. – 455 с.

Монографію голандського історика Карела Беркгофа присвячено дослідженню повсякденного життя та стратегій виживання під нацистською окупацією в 1941-1944 роках населення «найбільшої колонії нацистської Німеччини» — Райхскомісаріяту Україна, який охоплював чималу частину українських теренів. Будучи прихильником антропологічного підходу, автор наголошує саме «людську» історію, а не політичну чи інституційну, і територіальну, а не національну чи етнічну, і тому не обмежується самими лише українцями, а приділяє належну увагу всім мешканцям краю, зокрема описує геноцид євреїв і ромів, становище росіян і «фольксдойчів», українсько-польський конфлікт на Волині тощо. Окремо зіставлено побут на селі та в місті, досліджено долю військовополонених, радянський і націоналістичний партизанські рухи, феномен колаборації, перебіг примусових депортацій, культурне та релігійне життя.

/Files/images/Від Рейхстагу.jpg Від Рейхстагу до Іводзіми. У полум’ї війни: Україна та українці у Другій світовій. - Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2018 . – 352 с. (Серія «Історія без цензури»)

Книга пропонує ознайомитись з такими темами:

Українське питання наприкінці 1930-х рр.: пакт Молотова-Ріббентропа

Тотальна війна на винищення: Україна у радянсько-німецькій війні 1941-1945 рр.

Акт 30 червня 1941 р. - спроба ОУН(б) відновити українську державність.

Непростий вибір союзника: українці між західними демократіями та гітлерівською Німеччиною.

Сьогодні ці теми знов підіймаються істориками, і пропонована книжка може відповісти на чимало питань, які цікавлять і турбують кожного українця.


/Files/images/Війна без пощади.jpg Кентій, Анатолій. Війна без пощади і милосердя: Партизанський фронт у тилу вермахту в Україні (1941 – 1944) / А.В. Кентій, В.С. Лозинський. – К. : Генеза, 2005. – 408 с.

На основі використання широкої документальної бази, залучення невідомих архівних джерел автори книги відтворюють складний і драматичний перебіг збройної боротьби в тилу вермахту в Україні, успіхи й невдачі партизанів у 1941-1944 рр. У виданні аналізуються бойова, диверсійна та розвідувальна діяльність партизанських формувань, прорахунки й помилки в організації та розвитку партизанського руху, характеризується нацистський окупаційний режим і його заходи у боротьбі з партизанами, відзначається роль партизанів у звільненні української землі від гітлерівських загарбників, висвітлюються стосунки партизанських загонів та з'єднань з ОУН-УПА.





/Files/images/Левітас Друга світова війна.jpg Левітас, Фелікс. Друга світова війна: український вимір / Ф.Л. Левітас. – К. : Наш час, 2012. – 272 с.

Книгу присвячено суперечливим сторінкам минулої війни. Спираючись на новітню українську, російську, англо-американську та німецьку історіографію, автор прагнув дати відповіді на найактуальніші питання Другої світової війни та розкрити роль і місце України в подіях 1939 – 1945 рр.

Основну увагу приділено питанням, які зумовлюють широкий науковий і пізнавальний інтерес у сучасному українському суспільстві: справжні причини Другої світової війни, особливості таємної міжнародної дипломатії, трагедія і подвиг перших років війни, ціна великої Перемоги, історичне значення перемоги над нацизмом, українці-герої, проблеми національного примирення, війна як історичний феномен.

Видання розраховане на викладачів і студентів ВНЗ, учителів і старшокласників, а також на всіх, хто цікавиться історією України.


/Files/images/музей Великої Вітчизняної війни.jpg Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років» : реліквії фондового зібрання / авт.-упоряд. В.П. Фоміна, І.В. Єрмолаєва та ін. – К.: Мистецтво, 2009. – 192 с.

Видання містить інформацію про найцінніші експонати з колекції Меморіального комплексу. Представлені матеріали дають змогу оцінити хронологічну, тематичну і персональну репрезентативність фондового зібрання Національного музею історії України у Другій світовій війні, яке є складовою державної частини Музейного фонду України.

Багатоілюстроване видання розраховане на музеологів, науковців, усіх, кого цікавить історія Другої світової війни та музейна справа.

/Files/images/Патриляк Україна в роки.jpg Патриляк, Іван. Україна в роки Другої світової війни: спроба нового концептуального погляду / І.К. Патриляк, М.А. Боровик. – Ніжин : Видавець ПП Лисенко М.М., 2010. – 590 с.

У книзі розглянуто найбільш суперечливі сторінки історії України періоду Другої світової війни. Велику увагу приділено висвітленню “української проблеми” напередодні і на початку світової війни, долі українських земель у 1939-1940 рр„ участі українців у фінській кампанії, бойовим діям і причинам поразки Червоної армії в битві за Україну в 1941 р„ окупаційному режиму нацистів та їхніх союзників в Україні, українському визвольному рухові, діяльності радянського підпілля і партизанів, взаєминам більшовицької влади і українського суспільства в роки війни.

Книга стане в пригоді і фахівцям-історикам, соціологам, культурологам, політологам, і всім, хто цікавиться історією Другої світової війни та України в XX столітті.



/Files/images/Пігідо-Правобережний Велика вітчизняна війна.jpeg Пігідо-Правобережний, Федір. Велика Вітчизняна війна. Спогади та роздуми очевидця / Ф. Пігідо-Правобережний. - К. : Смолоскип, 2002. - 288 с.

Видання містить спогади українського публіциста і громадського діяча Федора Пігідо-Правобережного (1888–1962) про події в Україні у 1941–1945 рр. Перше видання вийшло друком у 1954 р. в Канаді, однак з того часу книжка була недоступна широкому читацькому загалу в Україні. Тим часом ці мемуари подають унікальну інформацію, розвінчують чимало стереотипів і міфів про те, що в СРСР довгі десятиліття було заведено називати “Великою Вітчизняною війною”.

Книга розрахована на науковців, викладачів та всіх, хто цікавиться історією України.



/Files/images/УКраїна у полум\'ї війни.JPG Україна в полум'ї війни 1941-1945 / голова ред. кол. П.П. Панченко. - К. : Україна, 2005. - 560с.: іл.

На основі аналізу фактичного матеріалу, нових архівних джерел автори розглядають найважливіші операції Радянської армії на території України, що суттєво вплинули на подальший хід другої світової війни. У книзі розкриваються діяльність руху Опору, тактика козачих та кавалерійських формувань, що визволяли українську землю від ненависного ворога, масовий героїзм, мужність, самовідданість бійців і командирів, які вистояли і перемогли у жорстокому двобої з фашизмом. Для усіх тих, хто виявляє інтерес до історії Великої Вітчизняної війни.





/Files/images/Україна в другій світовій війні.jpg Україна в другій світовій війні: погляд з ХХІ століття : історичні нариси. У 2-х книгах / відповід. редактор О.Є. Лисенко. – К. : Наукова думка, 2011. – 732 с.

У виданні висвітлюється широке коло концептуальних питань одного з найбільш драматичних періодів історії України — періоду Другої світової та Великої Вітчизняної воєн.

На основі критичного аналізу вже опублікованих матеріалів і нових масивів джерел, більшість з яких вперше вводиться до наукового обігу, подається сучасне бачення мобілізаційних і режимних заходів радянського керівництва, стратегічних і фронтових операцій на території України, політики німецької та румунської окупаційної влади, повсякденного життя цивільного населення в умовах нацистського режиму, боротьби партизанів та підпільників у тилу нацистських окупантів, діяльності самостійницьких інституцій, становища військовополонених, суспільно-політичних та соціокультурних процесів воєнної доби, стану радянської економіки в роки війни та у відбудовний період, з'ясовуються долі жертв нацистських переслідувань, демографічні втрати українського народу в роки війни.

Видання розраховане на всіх, хто цікавиться минулим України.



/Files/images/місто Новоград-Волинський і Звягельщина.jpg Місто Новоград-Волинський і Звягельщина на зламі 1940-х років: науковий збірник / Відп. ред. В.В. Вітренко. – Житомир : «Рута», 2015. – 424 с. (Праці Житомирського науково-краєзнавчого товариства дослідників Волині, - Вип. 50).

У збірнику представлені матеріали, пов’язані із Звягельщини на початку Другої світової війни, показана діяльність органів влади міста Новограда-Волинського і Житомирщини, організація всенародного опору окупантам з боку комуністичної партії та ОУН-УПА, визволення міста і району, всієї Житомирщини взимку 1944 року від гітлерівських загарбників, робота щодо відновлення господарства, соціальної, культурно-освітньої інфраструктури та деформації суспільного життя (голод та репресії тоталітарної влади проти мирних громадян), а також увічнення пам’яті загиблих в роки війни і воїнів-визволителів.

Збірник розрахований на науковців, краєзнавців, освітян, студентів, широке коло читачів.



/Files/images/Стельникович.jpeg Стельникович, Сергій. Житомирсько-Вінницький регіон в умовах нацистської окупації (1941–1944 рр.) / С.В. Стельникович. – 2-ге вид. – Житомир : Вид. О.О. Євенок, 2016. – 592 с.

У монографії на основі широкої джерельної бази висвітлюється становище Житомирсько-Вінницького регіону в умовах нацистської окупації 1941-1944 рр. Автор усебічно аналізує процеси формування та діяльність військових і цивільних окупаційних органів влади в генеральному окрузі "Житомир", національну, господарсько-колоніальну політику гітлерівців, повсякдення місцевого населення, рух опору, соціокультурні процеси й пропаганду на окупованій території.

Книга буде цікавою для науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історією України і Житомирщини зокрема.





проект до 75 річчя Перемоги


Урок профорієнтації в бібліотеці

Вибір професії – це надзвичайно відповідальний етап у житті людини. Важливо правильно обрати собі майбутній фах, тобто практично свій життєвий шлях. Проте зробити це не так просто…

В рамках профорієнтаційної роботи для старшокласників у центральній міській бібліотеці пройшов урок «Привабливість бібліотечної професії». Працівники бібліотеки щиро ділились секретами майстерності бібліотечної справи та розкривали таємниці своєї професії. Зараз бібліотекар-це один з тих людей, які повинні вміти все: бути фахівцем з інформаційних технологій, культурологом, піарщіком, літератором, дизайнером, деколи психотерапевтом, не кажучи вже про функцію „масовика-витівника”, бути „жвавим” бібліотекарем, адже тиша в бібліотеці сьогодні явище необов’язкове. Нині всюди сучасні технології, покладені на новітні системи. Мабуть це і є однією із причин, чому сьогодні цю спеціальність опановує молодь. Адже саме вони – молоді, розумні, креативні – через декілька років радісно зустрінуть своїх читачів у затишних стінах українських бібліотек.

/Files/images/урок профорієнтації.jpg /Files/images/профорієнтація 2020.jpg /Files/images/абонемент.jpg


Презентація нової книги Олени Волинської

22 лютого в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського Олена Волинська презентувала свій новий роман «Повелителька ліхтарів» - історія про людські стосунки, обов'язок і честь та про мальовниче селище Іза - батьківщину українського лозоплетіння. Нагадаємо, що авторка – наша землячка, а книга отримала спеціальну відзнаку від Ніки Ніколео та Львівського жіночого клубу за найкращий твір про кохання у конкурсі «Коронація слова – 2019». Запрошуємо до захопливого читання!

/Files/images/Олена Волинська.jpg /Files/images/презентація Олени Волинської.jpg /Files/images/презентація Володарка ліхтарів.jpg


Він був другом її ідей

Вже стало доброю традицією в лютневі дні вшановувати пам’ять нашої видатної землячки Лесі Українки. Але ми забуваємо про ще одну дату в цьому місяці: 4 лютого народився Климент Квітка, музикознавець, дослідник фольклору та етнографії нашого краю та українського музичного фольклору взагалі, друга і чоловіка Лесі Українки. Він зберіг для нащадків шість тисяч народних пісень. Близько двохсот із них використали українські та російські композитори як теми для симфонічно-інструментальних творів.

19 лютого центральною міською бібліотекою було представлено літературно-музичний журнал "Він був другом її ідей" до 140-річчя Климента Квітки і 149-річчя Лесі Українки.

Про стосунки Климента Квітки і Лесі Українки присутні дізналися з презентації, підготовленої працівниками бібліотеки. Гарною окрасою заходу стали виступи учениць школи мистецтв, які виконали українські народні пісні Звягельського повіту та пісні на слова Лесі Українки у супроводі бандури.

Подвижницька праця Квітки відкрилася нам фактично тільки після його смерті. Його наукова спадщина залишається актуальною і на сьогоднішній день та, на жаль, і досі не повністю виданою.

/Files/images/захід Клімент Квітка.jpg /Files/images/захід Квітка.jpg /Files/images/Клімент Квітка захід.jpg /Files/images/Клімент Квітка бандура.jpg /Files/images/Клімент Квітка бібліотека.jpg



"А.П. Чехов: портрет в інтер'єрі ХХІ століття"

29 січня у зв’язку з ювілейною датою – 160 років з дня народження видатного письменника Антона Павловича Чехова – в центральній міській бібліотеці відбувся літературно-театралізований вечір «А.П. Чехов: портрет в інтер’єрі ХХІ століття».

У ньому бачили останнього письменника золотого ХІХ століття російської літератури й першого письменника ХХ ст. Радянські критики шукали в його творах риси соцреалізму; театр абсурду називав його своїм попередником; пост модерністи використовували його тексти та прийоми; а сам про себе він казав: «Я не ліберал, ні консерватор, ні монах, ні індеферентист, я хотів би бути просто вільним художником».

Антон Чехов завжди вважав себе українцем за походженням, письменником українського роду в російській літературі.

Про деякі моменти життя та творчості письменника, про вплив його драматургії на всесвітній розвиток театру присутні мали змогу дізнатися з презентації, яка була органічним доповненням заходу. Оживив вечір уривок з п’єси Чехова «Освідчення», який представили актори народного театру Палацу культури ім. Лесі Українки.

Було зроблено акцент на сучасні постановки п’єс та екранізації за творами Чехова. Доповненням розповіді став перегляд уривків з відеофільмів.

Пройшло вже понад півтора століття, а оповідання Чехова продовжують зціляти людей від всіляких пороків.

/Files/images/Чехов захід.jpg /Files/images/Чехов пьеса.jpg /Files/images/Чехов ювілей.jpg /Files/images/Чехов книжкова виставка.jpg /Files/images/Чехов пьеса Предложение.jpg /Files/images/Чехо 2020.jpg



Селфі-вечірка" у Новограді-Волинському!

У чарівну зимню пору, в розпал новорічно-різдвяних свят, надвечір 4 січня у самому "серці" міста Новограда-Волинського - на площі Лесі Українки, відбулася розважальна програма "Селфі-вечірка". Активну участь у проведенні та організації заходу взяли працівники централізованої бібліотечної системи. На святкове дійство новоград-волинці завітали цілими родинами. Учасники вечірки водили хороводи, активно брали участь у вікторинах та конкурсах-імпровізаціях, конкурсах загадок, "Знавців різдвяних традицій", "Вгадай мелодію", спільно виконували колядки. Біля головної новорічної красуні-ялинки малечу та дорослих розважали казкові герої. А ще працювало «Бібліокафе», де всі бажаючі могли зігрітися смачним гарячим чаєм та пригоститися цукерками.

Родзинкою розважальної програми стали селфі. Яскраві фото протягом заходу з'являлися на спеціально встановленому екрані. Талановиті дітки піснями та танцями створювали атмосферу справжнього новорічно-різдвяного свята. Не обійшлося і без подаруночків. Переможці та найактивніші учасники отримали солодкі призи.

/Files/images/хоровод 2020.jpg /Files/images/селфі-вечір.jpg /Files/images/бібліокафе.JPG /Files/images/селфі-вечрка.JPG




Кiлькiсть переглядiв: 1824

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.