/Files/images/новости.gif Події 2020 року

"А.П. Чехов: портрет в інтер'єрі ХХІ століття"

29 січня у зв’язку з ювілейною датою – 160 років з дня народження видатного письменника Антона Павловича Чехова – в центральній міській бібліотеці відбувся літературно-театралізований вечір «А.П. Чехов: портрет в інтер’єрі ХХІ століття».

У ньому бачили останнього письменника золотого ХІХ століття російської літератури й першого письменника ХХ ст. Радянські критики шукали в його творах риси соцреалізму; театр абсурду називав його своїм попередником; пост модерністи використовували його тексти та прийоми; а сам про себе він казав: «Я не ліберал, ні консерватор, ні монах, ні індеферентист, я хотів би бути просто вільним художником».

Антон Чехов завжди вважав себе українцем за походженням, письменником українського роду в російській літературі.

Про деякі моменти життя та творчості письменника, про вплив його драматургії на всесвітній розвиток театру присутні мали змогу дізнатися з презентації, яка була органічним доповненням заходу. Оживив вечір уривок з п’єси Чехова «Освідчення», який представили актори народного театру Палацу культури ім. Лесі Українки.

Було зроблено акцент на сучасні постановки п’єс та екранізації за творами Чехова. Доповненням розповіді став перегляд уривків з відеофільмів.

Пройшло вже понад півтора століття, а оповідання Чехова продовжують зціляти людей від всіляких пороків.

/Files/images/Чехов захід.jpg /Files/images/Чехов пьеса.jpg /Files/images/Чехов ювілей.jpg /Files/images/Чехов книжкова виставка.jpg /Files/images/Чехов пьеса Предложение.jpg /Files/images/Чехо 2020.jpgСелфі-вечірка" у Новограді-Волинському!

У чарівну зимню пору, в розпал новорічно-різдвяних свят, надвечір 4 січня у самому "серці" міста Новограда-Волинського - на площі Лесі Українки, відбулася розважальна програма "Селфі-вечірка". Активну участь у проведенні та організації заходу взяли працівники централізованої бібліотечної системи. На святкове дійство новоград-волинці завітали цілими родинами. Учасники вечірки водили хороводи, активно брали участь у вікторинах та конкурсах-імпровізаціях, конкурсах загадок, "Знавців різдвяних традицій", "Вгадай мелодію", спільно виконували колядки. Біля головної новорічної красуні-ялинки малечу та дорослих розважали казкові герої. А ще працювало «Бібліокафе», де всі бажаючі могли зігрітися смачним гарячим чаєм та пригоститися цукерками.

Родзинкою розважальної програми стали селфі. Яскраві фото протягом заходу з'являлися на спеціально встановленому екрані. Талановиті дітки піснями та танцями створювали атмосферу справжнього новорічно-різдвяного свята. Не обійшлося і без подаруночків. Переможці та найактивніші учасники отримали солодкі призи.

/Files/images/хоровод 2020.jpg /Files/images/селфі-вечір.jpg /Files/images/бібліокафе.JPG /Files/images/селфі-вечрка.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.