Про бібліотеку

У 1972 році в приміщенні міського Будинку культури було виділено читальний зал, яким користувалися як працівники культури, так і населення міста. В 1974 році згідно наказу управління культури читальний зал перейменовано в міську бібліотеку для дорослих № 2 (нині центральна міська бібліотека).

Інновацією бібліотечної справи стала державна централізація бібліотек 1980 року, що об’єднала 4 бібліотеки міста в єдину мережу і отримала статус міської централізованої бібліотечної системи. В місті запрацювали: центральна міська бібліотека, центральна дитяча бібліотека, філії №1, 2.

Сьогодні міська централізована бібліотечна система об’єднує 7 публічних бібліотек Новоград-Волинської ОТГ, з яких три бібліотеки розташовані в центральній частині міста (центральна міська бібліотека, центральна дитяча бібліотека, бібліотека-філія №5 для юнацтва), інші три бібліотеки знаходяться у віддалених мікрорайонах міста (район м'ясокомбінату, Смолки, Дружби), одна знаходиться у селі Майстрів. Всі бібліотеки виконують функції культурно-просвітницьких, інформаційних установ.

Кiлькiсть переглядiв: 578

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.