/Files/images/лого_площ1.preview.jpg Ресурси

За тлумачним словником, слово "ресурси" походить від французького ressourse - допоміжні засоби (грошові кошти, цінності, запаси, можливості, джерела прибутків тощо). Наявність корисних ресурсів у будь-якій сфері діяльності - це гарантія і застава її стабільності та процвітання.

Бібліотеки є найціннішим інформаційним ресурсом сучасного суспільства. Вони зберігають знання, яке людство накопичувало тисячоліттями, й водночас надають людині найсучаснішу інформацію з усіх галузей практичної діяльності.

Бібліотечний фонд - основа діяльності кожної бібліотеки. Фонди сучасних бібліотек складають не тільки книги і періодичні видання, а й грамплатівки, діафільми, карти, ноти, рукописи, мікрофільми, електронні документи тощо. Для їх позначення прийнято вживати узагальнюючий термін «документ».

На 01.01.2017 року фонд нашої бібліотеки становить 52 779 прим. документів. Із них: книг – 49218 прим., брошур – 1685 прим., періодичних видань – 1571 прим., аудіо матеріалів – 305 прим. Фонд краєзнавчих видань становить 1192 прим.

Наша бібліотека, під впливом інформатизації, кардинально змінюється. Тому ресурси, що розміщуються на веб-сайті бібліотеки «Бібліотечна Звягельщина» не тільки для збирання і зберігання інформації, а і надання до неї доступу незалежно від місцезнаходження користувача.

Кiлькiсть переглядiв: 649

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.