Періодичні видання, що надходять до центральної міської бібліотеки

Газети

"Урядовий кур'єр"— щоденне видання центральних органів виконавчої влади України.

/Files/images/urkur05202015_.jpg "Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України,"Урядовий кур'єр"першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них.

Періодичність — п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота).


/Files/images/Golosukraine_gazeta1.jpg "Голос України"

"Голос України" - загальнополітична газета з пріоритетним висвітленням діяльності Верховної Ради України: керівництва ВР, комітетів, депутатських фракцій і груп, окремих депутатів, у ній роз'яснюються прийняті закони та інші нормативно-правові акти України, забезпечується гласність у виконанні законів України.

"Голос України" є офіційним друкованим виданням, де оприлюднюються закони, інші акти Верховної Ради, а також інша інформація, яка згідно законодавства України підлягає оприлюдненню в офіційному виданні Верховної Ради.

"Голос України" виходить українською та російською мовами.


/Files/images/gazeta-jitomirschina-golovniy-redaktor-panchuk-d-o-86139-large.jpg "Житомирщина" - обласна офіційна громадсько-політична газета
"Спортарена" /Files/images/538.jpg

Спорт в Україні, світі. Футбол, баскетбол, бокс…

/Files/images/prosvita.jpg "Слово Просвіти"

«Слово Просвіти»— культурологічний просвітницький тижневик Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Тижневик висвітлює проблеми духовності, культури, друкує матеріали на утвердження державності української мови, відкриває перед читачами ті сторінки української історії, які приховувала тоталітарна система, зокрема,репресіїтаголодомори, сприяє розвитку національно-демократичних тенденцій у сучасному українському суспільстві.


/Files/images/1023876.jpg "Лесин край"

Новоград-Волинська міськрайонна офіційна громадсько-політична газета

/Files/images/101_3616.JPG "Звягель"

Новоград-Волинська щотижнева газета.


/Files/images/page_1.jpg "Час Плюс"

Незалежна інформаційно-громадська газета.
/Files/images/polis-ki-novini-150x150.jpg "Поліські новини"

Інформаційно-аналітичне видання. Новини, корисні поради, безкоштовні оголошення, погода та програма кабельного телебачення.Журнали

/Files/images/1ih58bb2liw0k0cksg8k88w400010000_18896_cont---0.jpg "Корреспондент"

Найвідоміший суспільно-політичний журнал в Україні. Лідируючий новинний журнал, який пише для широкого кола читачів про актуальні і цікаві теми і прагне передбачати те, що трапиться завтра і відображати те, що сталося вчора.

/Files/images/df9bvhku6xc8skcg48ccw4s800010000_18928_cont---0.jpg "Наука и техника"

Популярно, барвисто, цікаво про науки і техніку на землі, у воді, повітрі, космосі. Військова та цивільна техніка. Для широкого кола читачів. Науково про загадки природи, криптозоологія, НЛО, незвичайна техніка, незвичайні факти, гіпотези , легенди, фальсифікації історії, сучасна фантастика.

/Files/images/Preduprezhdenie-plus_11-2015_600x600@2x.jpg "Предупреждение плюс"

Найкращі та доступні рецепти здоров'я від лікарів, цілителів та читачів: профілактика і лікування захворювань; рецепти відомих лікарів; методики нетрадиційної медицини; профілактична і лікувальна гімнастика; правильне харчування; поради читачів./Files/images/Бурда.jpg "BURDA"

Легендарний журнал про моду, красу, стиль. Самий поулярний в Україні журнал по шиттю. Навчання, майстер-класи та багато різноманітних моделей для Вас і ваших близьких. У кожному випуску представлено близько 20-ти моделей жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Використовуючи викрійки, які є в кожному номері, ви можете самостійно викроїти і зшити вподобану вам модель одягу.


/Files/images/1489669143_avmr1217-min.jpg "Автомир"

Спеціалізоване автомобільне видання, цілком присвячене світу автомобілів. Проект ставить перед собою мету донести до читача максимум корисної інформації про автомобілі і про все, що з ними пов'язано. Представлені актуальні ціни на нові автомобілі. Виходить два рази на місяць.

/Files/images/101_3603.JPG "Дім. Сад. Город."

Місячний виробничо-практичний журнал “Дім, сад, город” – найпопулярніше в Україні народне видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею./Files/images/1482211818_dbsvt_01_2016.jpg "Добрые советы"

Це щомісячний журнал для жінок. Його головні теми – секрети привабливості, гарного самопочуття, домашнього затишку і гармонії у відносинах з близькими. Тут вас чекають не тільки добрі поради, але і корисна інформація про моду, красу, їжу, подорожі і, звичайно ж, чоловіків і дітей.
/Files/photogallery/89889_2757.jpg "Життя і жінка"

Повноколірний глянцевий журнал – порадник для жінок і дівчат. Про засади гарної сім'ї, домашні поради для господинь, досвід людей, що кардинально змінили своє життя. Неймовірні історії кохання: щасливі і трагічні долі. Кримінальне чтиво. Новини моди, рецепти краси і здоров'я. Та усе-усе, що може зацікавити жінку!
/Files/images/DSCN0098.JPG "Единственная"

Всеукраїнський журнал для жінок. Статті про моду і красу, здоров'я, психології взаємин, хобі тощо. Інтерв'ю з відомими особистостями. Кулінарні рецепти, дієти. Гороскопи.
/Files/photogallery/отдохни.png "Отдохни!"

Щотижневий розважальний журнал про життя знаменитостей: про все, що відбувається з нашими улюбленими зірками, відомими особистостями і світськими персонами, популярними сьогодні і знаменитими багато років тому.

/Files/photogallery/8.jpg "Вяжем сами"

Міні-журнал про ручне в'язання на спицях і гачках. Любительки в'язання знають, що в'язання - це не тільки робота, але й захоплююче і захоплююче хобі. Для багатьох жінок це заняття, яке дозволяє відволіктися від повсякденних турбот і поринути в захоплюючий творчий світ. Відрізняють журнал авторські моделі, якісні фото та детальні схеми.

/Files/images/новое время.jpg «Новое Время»

украинский еженедельный общественно-политический журнал и информационно-новостной интернет-ресурс. Главный редактор — Виталий Сыч. Заместитель гл. редактора – Анна Мороз. Журнал издается на русском языке и выходит каждую пятницу.

Кiлькiсть переглядiв: 356

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.