Періодичні видання, що надходять до центральної міської бібліотеки

Газети

"Урядовий кур'єр"— щоденне видання центральних органів виконавчої влади України.

/Files/images/urkur05202015_.jpg "Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України,"Урядовий кур'єр"першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них.

Періодичність — п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота).


/Files/images/Golosukraine_gazeta1.jpg "Голос України"

"Голос України" - загальнополітична газета з пріоритетним висвітленням діяльності Верховної Ради України: керівництва ВР, комітетів, депутатських фракцій і груп, окремих депутатів, у ній роз'яснюються прийняті закони та інші нормативно-правові акти України, забезпечується гласність у виконанні законів України.

"Голос України" є офіційним друкованим виданням, де оприлюднюються закони, інші акти Верховної Ради, а також інша інформація, яка згідно законодавства України підлягає оприлюдненню в офіційному виданні Верховної Ради.

"Голос України" виходить українською та російською мовами.


/Files/images/gazeta-jitomirschina-golovniy-redaktor-panchuk-d-o-86139-large.jpg "Житомирщина" - обласна офіційна громадсько-політична газета
"Спортарена" /Files/images/538.jpg

Спорт в Україні, світі. Футбол, баскетбол, бокс…

/Files/images/prosvita.jpg "Слово Просвіти"

«Слово Просвіти»— культурологічний просвітницький тижневик Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Тижневик висвітлює проблеми духовності, культури, друкує матеріали на утвердження державності української мови, відкриває перед читачами ті сторінки української історії, які приховувала тоталітарна система, зокрема,репресіїтаголодомори, сприяє розвитку національно-демократичних тенденцій у сучасному українському суспільстві.


/Files/images/1023876.jpg "Лесин край"

Новоград-Волинська міськрайонна офіційна громадсько-політична газета

/Files/images/101_3616.JPG "Звягель"

Новоград-Волинська щотижнева газета.


/Files/images/page_1.jpg "Час Плюс"

Незалежна інформаційно-громадська газета.
Журнали


/Files/images/держзакупівлі журнал.png "Держзакупівлі"

«Держзакупівлі»— щомісячний журнал для членів тендерних комітетів, уповноважених осіб,фахівців у сфері закупівель та всіх інших працівників замовника, залучених до процесу закупівель./Files/images/Країна.jpg "Країна"

Тижневий журнал українською. Виходить щочетверга на 52-х сторінках. Основні новини України та світу. Розділи "Події", "Оцінки", "Люди та речі" піднімають основні суспільно-політичні проблеми. Актуальні інтерв'ю й гарячі спецтеми. Змістовні репортажі. Цікаві подорожі, історія. Новини культури. "Щоденники" з цікавими людьми. Жива мова викладу матеріалів/Files/images/1ih58bb2liw0k0cksg8k88w400010000_18896_cont---0.jpg "Корреспондент"

Найвідоміший суспільно-політичний журнал в Україні. Лідируючий новинний журнал, який пише для широкого кола читачів про актуальні і цікаві теми і прагне передбачати те, що трапиться завтра і відображати те, що сталося вчора.

/Files/images/df9bvhku6xc8skcg48ccw4s800010000_18928_cont---0.jpg "Наука и техника"

Популярно, барвисто, цікаво про науки і техніку на землі, у воді, повітрі, космосі. Військова та цивільна техніка. Для широкого кола читачів. Науково про загадки природи, криптозоологія, НЛО, незвичайна техніка, незвичайні факти, гіпотези , легенди, фальсифікації історії, сучасна фантастика.

/Files/images/Preduprezhdenie-plus_11-2015_600x600@2x.jpg "Предупреждение плюс"

Найкращі та доступні рецепти здоров'я від лікарів, цілителів та читачів: профілактика і лікування захворювань; рецепти відомих лікарів; методики нетрадиційної медицини; профілактична і лікувальна гімнастика; правильне харчування; поради читачів./Files/images/Бурда.jpg "BURDA"

Легендарний журнал про моду, красу, стиль. Самий поулярний в Україні журнал по шиттю. Навчання, майстер-класи та багато різноманітних моделей для Вас і ваших близьких. У кожному випуску представлено близько 20-ти моделей жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Використовуючи викрійки, які є в кожному номері, ви можете самостійно викроїти і зшити вподобану вам модель одягу.


/Files/images/Украина за рулем.jpg "Украина за рулем"

Культовий автомобільний щомісячник, що видається на території України з квітня 2005 р. У журналі є все, що потрібно автомобілістам: тести, у тому числi порiвняльнi, презентація нових авто та аксесуарів, ремонт і сервіс та інше
/Files/images/101_3603.JPG "Дім. Сад. Город."

Місячний виробничо-практичний журнал “Дім, сад, город” – найпопулярніше в Україні народне видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею./Files/images/1482211818_dbsvt_01_2016.jpg "Добрые советы"

Це щомісячний журнал для жінок. Його головні теми – секрети привабливості, гарного самопочуття, домашнього затишку і гармонії у відносинах з близькими. Тут вас чекають не тільки добрі поради, але і корисна інформація про моду, красу, їжу, подорожі і, звичайно ж, чоловіків і дітей.
/Files/images/журнал Жінка.jpg "Жінка"

Журнал "Жінка" - Глянцевий журнал про українських жінок, культуру традиції. Щомісяця - неймовірні історій українських жінок, про їх роботу, сім'ю ... Також Жінка пише про моду, стиль, домашній побут.


/Files/images/DSCN0098.JPG "Единственная"

Всеукраїнський журнал для жінок. Статті про моду і красу, здоров'я, психології взаємин, хобі тощо. Інтерв'ю з відомими особистостями. Кулінарні рецепти, дієти. Гороскопи.
/Files/photogallery/отдохни.png "Отдохни!"

Щотижневий розважальний журнал про життя знаменитостей: про все, що відбувається з нашими улюбленими зірками, відомими особистостями і світськими персонами, популярними сьогодні і знаменитими багато років тому.


/Files/images/Сабрина.png "Сабрина"


«Сабрина» — самый популярный журнал по вязанию. Все модели — женские, мужские, детские — всегда на пике моды, подходят для людей любого возраста и на все случаи жизни. Широко представлена молодежная тема, отдельная тема журнала — экстравагантные модели для любителей.
/Files/images/новое время.jpg «Новое Время»

украинский еженедельный общественно-политический журнал и информационно-новостной интернет-ресурс. Главный редактор — Виталий Сыч. Заместитель гл. редактора – Анна Мороз. Журнал издается на русском языке и выходит каждую пятницу.

Кiлькiсть переглядiв: 525

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.